Kurumsal

Elit Güvenlik, ülkemizin önem gerektiren iş sahalarından biri olan güvenlik çözümleri, telefon santralleri, geçiş kontrol sistemleri ve  elektrik montaj ve bakım konusunda hizmet verebilmek üzere 20 yıllık tecrübe ile Manisa‘da kurulmuştur. Kuruluşunda güven, toplam kalite, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve yenilikçilik  ilkeleri ışığında tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Gerçekleştirdiği birçok projesiyle sektörün öncü firmalarından olma yolunda ilerleyen Elit güvenlik, kurulduğu ilk günkü heyecanı ve iş aşkına, çalışanlarından aldığı güç ve müşterilerinden aldığı güveni de ekleyerek siz değerli müşterilerine her zaman kılavuzluk etmeye devam edecektir.

Misyonumuz

Elektronik Güvenlik, Telefon Santralleri, Geçiş Kontrol Sistemleri ve Elektrik montaj ve bakım Sektörlerinde, Dünya Elektronik Güvenlik trendlerini yakından takip eden,müşteri istek ve beklentilerine uygun hizmetler dizayn eden, paydaşları (Müşteri , Hissedar , Çalışan , Tedarikçi , Toplum) için fayda yaratan, paydaşlarının uzun vadeli sadakatini sağlayan , performans ve rekabette üstün başarı elde eden bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Yoğunluğu sürekli artan global rekabet ortamında, pazar payını sürekli artırarak ,sektöründe bölge lideri konumuna gelmek, elit güvenlik markasını türkiye’nin global bir markası haline getiren ülke pazarında kalıcı bir yer edinen bir şirket haline gelmek.

Kalite Politikamız

Üstün rekabet gücümüzü sürdürebilmek için faaliyetlerimizi dünyanın en iyileri ile kıyaslamak, müşterilerine sunduğu yeni seçenekler ve müşteri beklentilerinin üzerinde gerçekleştirdiği hizmet ile sürekli rekabet ortamı yaratmak, stratejik yöntem planlaması kapsamında faaliyetlerimizin “Kalite, Maliyet, Müşteri Memnuniyeti ve Sürekli Gelişme” olan etkisini irdelemek ve paydaş memnuniyetini artırmak ,kalite yönetim sistemi şartlarını yerine getirmek ve KYS etkinliğini sürekli iyileştirmek.

Dil Seçin »