Personel Takip Sistemleri

Tur Sistemleri

Belirli zamanlarda devriye atılması gereken alanlarda kullanılabilen ayrıca çeşitli amaçlara hizmet edebilecek  devriye tur sistemleri ile işletmenizi kontrol altına alabilirsiniz. Manisa‘da devriye tur sistemleri alanında birçok işletmeye yaptığımız kurulumlar ile firmalar hem zamandan hemde maliyetten kazanç göstererek iş yükünü azaltmış durumdadırlar. Bekçi tur sistemleri olarak Polimek markası ile çalışarak fabrika, depo, şantiye, askeri birlikler vb. mekanların güvenliğinden sorumlu personelin hangi güvenlik noktasını, ne zaman kontrol ettiğini belirleyen ve alınan verileri otomatik olarak yazılım üzerinden raporlayan bilgisayar tabanlı devriye tur kontrol sistemleri kurulumları yapmaktayız.

Turnike Sistemleri

Turnikeli sistemler işletme içinde kontrol sistemleri içerisinde en önemli geçiş sistemlerinden biridir. Geçiş kontrol amacıyla projenledirilen bu sistemlerde farklı tiplerde uygulama alanları bulunmaktadır. Geçiş kontrol sistemleri ile  firmalara giriş – çıkış saatleri, misafir girişleri, mutfak, depo, askeriye, personel vb. gibi bir çok yer kontrol edilebilir. Turnike sistemleri, kartlı sistem veya parmak izi okuyuculu sistem olarak montajı yapılabilir. 

Araç Geçiş Kontrol Sistemleri

Araç geçişlerini kontrol altına alarak iş yeri, otopark, site vb alanlarda güvenli geçiş alanları oluşturulmak amacıyla uygulanan sistemlerdir. Araç geçiş kontrol sistemleri kollu bariyer, mantar bariyerler ve road blockerlar olarak farklı tiplerde montaj yapılmaktadır. Araç geçiş kontrol sistemleri etiket okuma, uzaktan kumanda ve buton şeklinde uygulanabilmektedir.

Personel Devam Kontrol Sistemleri

Personel devam kontrol sistemi,  işletmelerde günlük, haftalık ve aylık giriş-çıkış raporları oluşturulmasını sağlayan sistemlerdir. Devam kontrol sistemi ile iş gücünü en aza indirilebilir ve böylelikle hatasız kayıtlar oluşturabilmektir. İşletmelerde, üretimden personel çalışma sistemine kadar birçok alanda daha etkili iş gücü oluşturulmasına  yardımcı olur. 

Dil Seçin »